Yeni nesil renk sistemi olan Coloro, Setaş Kimya ile güçlerini birleştirdi.

Katalog tedariğinin yanı sıra eğitim ve reçete gibi tüm teknik destekler konusunda Setaş Kimya siz değerli iş ortaklarımıza destek sağlayacaktır.

Coloro Toolbox - Renk Kütüphanesi

Ürün Geliştirme / Tasarım atölyeleri ile üreticiler / boyahanelerde kullanılmak üzere tasarlanmış modüler bir renk kütüphanesidir. Renk tonlarına göre ayrılmış 63 adet klasörden oluşmaktadır. Ton bazlı klasör kendi içerisinde derinlik ve doygunluğa göre sıralanmış 5cm x 5cm boyutlarında, çift katlı PES kumaştan üretilmiş modüler Polymatchleri içermektedir. Ekstra boş klasörler renk workshop çalışmalarında, renk paleti verenk harmonisi oluşturmakta kullanılabilir.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 5.995 € + KDV

Coloro Codebook - Kaynak Kitap

Kolayca taşınabilen Coloro Codebook siz ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsanız aradıınız renk referanslarını sağlar. Bir cilt üzerinde 3.500 renk kodunu içeren 63 akıllı yerleşimli renk sayfalarından oluşmaktadır. 58 sayfa kromatik renklerin yanı sıra gri ve toprak tonları için 5 sayfa daha içermektedir. Her renk 1,5 x 1,5 cm boyutlarında çift katlı RES kumaştan üretilmiştir. Sayfaların her biri özel klips sistemi sayesinde genel ciltten kolayca ayrılmaktadır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 895 € + KDV

Coloro Lookbook - Renk Sözlüğü

Coloro'nun tüm renklerinin sayısal sıra ile yerleştirildiği renk sözlüğüdür. Her sayfa 1,5 x 1,5 cm boyutlarında çift katlı PES kumaştan üretilmiştir. 70 renk olmak üzere toplam 50 sayfadan oluşmaktadır. Alıcılar ve satıcılar için hız bir referans aracıdır.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 395 € + KDV

Coloro Polyswatch - Renk Kontrol Kartı

Polyswatch; Tasarımcılar, tedarikçiler ve satın almacılar arasındaki iletişimi kolaylaştırır. Coloro sistemindeki 3.500 renk için 10.5cm x 10cm boyutlarında çift katlı Pes kumaş içermektedir. 3 segmentli 7 haneli akıllı kodları sayesinde sektörün tüm aktörlerinin objektif olarak aynı renkten konuşmasını sağlamaktadır. Polyswatch renk konusundaki kalite ve renk stabilitesi ile sizi güvende tutar.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 8.95 € + KDV

Coloro Polymatch - Toolbox İçin Yedek Parça

Renk paletleri ile çalışırken, bazen aynı renkten bir kaç adet örneğe ihtiyaç duyulur. Polymatch, 5 x 5 cm çift katmanlı polyester çip şeklinde Coloro Toolbox'taki 3.500 renkten herhangi birini yenileyebilir ve tek tek sipariş edebilirsiniz. Her bir Polymatch için 7 haneli kod sistemi geçerlidir ve 3.500 rengin tamamı için tedarik edilebilir. Yaratıcılık sekte vurmadan hayal ettiğiniz renkleri sayısallaştırabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 6.95 € + KDV

Coloro Reader Pro - Renk Okuyucu

Renkleri, COLORO standartları ve hedef renkler ile karşılaştırabileceğiniz, 3 renk filtre esasına göre çalışan mini renk okuma ve kontrol yardımcınız.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 249 € + KDV

Coloro Toolbox - Boş Klasör

Kendi renk paletlerini oluşturmak isteyen müşterilerimiz için Polymatch'lerini kendi istedikleri sıralamada yerleştirebilecekleri ekstra Toolbox boş klasörüdür. Özellikle sezonlar için renk sıralamanızı oluştururken Toolbox'tan seçtiğiniz ya da tek olarak sipariş ettiğiniz Polymach'leri hayal ettiğiniz şekilde yerleştirmenize imkan tanır. Böylece her sezon için ayrı klasör ayırabilirsiniz.

ALIŞVERİŞE BAŞLA 24.95 € + KDV

HAKKIMIZDA

Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

EKİP

Uzman Kadromuz

TURQUALITY

Büyük Destekçimiz

LOGISTICS CENTER

Lokalde Üretim Anında Teslim

TECHNOLOGY CENTER

Sektördeki Farkımız